fbpx
Vyberte stránku

Co pro Vás uděláme

Jsme firma, která provádí renovace a rekonstrukce bydlení. Kompletní rekonstrukce bytového jádra, která obnáší vše potřebné, včetně revize elektroinstalace. Naše firma zajistí vše potřebné vlastními lidmi. Zednické práce, elektroinstalace, instalatérské práce. Pošlete nezávaznou poptávku nebo nám zavolejte.

Koupelny v rodinných domech

Koupelna a sociální zařízení je beze sporu důležitým místem Vašeho bydlení. V koupelně začínáme a končíme den. Moderní, funkční a prostorná koupelna ve vás vzbudí dobrou náladu a každý den tak začnete s úsměvem na tváři. Rekonstrukce koupelny, či rekonstrukce bytového jádra přispívá k vyšší spokojenosti a komfortu bydlení. Uvažujete o rekonstrukci koupelny? Vytvoříme koupelnu na míru Vašim představám. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně dle jeho potřeb a přání.

Bytová jádra

I v bytě se dá vykouzlit krásná a prostorná koupelna. Zvolíte vanu nebo sprchový kout? Součástí takovéto rekonstrukce je samozřejmě i sociální zařízení. Zbavte se starého umarkatového jádra a dopřejte si eleganci v nové koupelně.

Sociální zařízení

V každém domě či bytě se jedná o místnost, kam zavítá každý člen domácnosti nebo návštěva. Dopřejte sobě, přátelům či známým pohodlí nového sociálního zařízení. I ve stísněných prostorách dokážeme vykouzlit místnost, která Vás dokáže oslovit.

Elektroinstalace

V rámci rekonstrukce Vašeho bydlení, Vám nabízíme elektrikářské práce. Zajistíme potřebné revize.

Instalaterské práce

Kolem instalatérských prací umíme vše. Od ležatých rovodů, přes odpadní potrubí až po masážní sprchové panely.

Zednické práce a kompletní rekonstrukce

Nabízíme Vám také zednické práce, štukování včetně penetrace a malování, montáž sádrokartonu. Srovnání podlahy, betonování, nivelační hmota, obklady v kuchyni. Neváhejte nám zavolat a zpetat se, jak Vám můžeme být nápomocni.